سینکا الکتریک

گروه فنی مهندسی سینکا الکتریک از سال 1389 توسط گروهی از افراد کارآزموده و متخصص در زمینه تولید تجهیزات نگهدارنده‌ی سیم و کابل، از قبیل: سینی کابل، نردبان کابل، انواع لوله‌های فولادی برق و … با هدف ارائه خدمات متمایز در صنعت برق کشور در زمینی به وسعت 2000 متر مربع در ناحیه صنعتی قلعه شور اصفهان فعالیت خود را آغاز نمود.

در سال 1392 این شرکت مطابق با چشم‌انداز تبیین شده برای خود در جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان، اقدام به تهیه‌ی بروزترین ماشین‌آلات ساخت و تولید CNC نمود، به‌طوری‌که هم‌اکنون باکیفیت‌ترین محصولات نگهدارنده‌ی سیم و کابل در این واحد تولیدی عرضه می‌گردد.

در سال 1394 گروه تولیدی سینکا الکتریک موفق به تولید مقاوم‌ترین سیستم ساپورتینگ سینی‌کابل با نام تجاری ساپورت سینکا گردید که با اقبال گسترده‌ای از جانب مشتریان گرامی روبرو شد. هم‌اکنون نیز متخصصین این شرکت در حال تحقیق بر روی نوع خاصی از اتصالات سینی‌کابل می‌باشند.

شرکت سینکا الکتریک تاکنون موفق به صادرات محصولات خود به دو کشور عراق و ترکیه شده و صادرات محصولات به دیگر کشورهای همسایه و حوزه‌ی CIS در دستور کار این واحد تولیدی قرار دارد.